ALD w okresie świąteczno-noworocznym

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nastąpią zmiany w funkcjonowaniu Autobusowych Linii Dowozowych Kolei Małopolskich.
VDL Citea SLE120
VDL Citea SLE120

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku nastąpią zmiany w funkcjonowaniu Autobusowych Linii Dowozowych Kolei Małopolskich.

W Wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia) oraz w Boże Narodzenie (25 – 26 grudnia) autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy na dni świąteczne.

W dniach 27 – 30 grudnia autobusy będą kursowały wg standardowego rozkładu jazdy.

W sylwestra (31 grudnia) oraz w Nowy Rok (1 stycznia) autobusy będą kursowały wg rozkładu jazdy na dni świąteczne.

W Święto Trzech Króli (6 stycznia) autobusy będą kursować wg. rozkładu jazdy na dni świąteczne.

Linie A22 i A23

W Wigilię i w sylwestra autobusy linii A22 nie będą wykonywać kursów po godz. 16:00. W dniu 1 stycznia 2024 r. nie będą obsługiwane kursy oznaczone literą „b”.

Linia A23 nie będzie wykonywać ostatniego kursu w Wigilię. W dniu 25 grudnia 2023 autobusy nie będą kursować na trasie do Wysowej. W dniu 1 stycznia 2024 r. nie będą obsługiwane kursy oznaczone literą „b”.

Praca kasy biletowej

W Wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia) oraz w sylwestra (31 grudnia) kasa biletowa Kolei Małopolskich w Tarnowie będzie czynna w godz. 6:00 – 12:00. W Boże Narodzenie (25 grudnia) oraz w Nowy Rok (1 stycznia) kasa będzie nieczynna. W pozostałe dni grudnia oraz w Święto Trzech Króli (6 stycznia) kasa będzie czynna bez zmian.

Najnowsze wpisy

Zmiana trasy linii nr 12

MPK na elektrycznych zakupach

Zmiana rozkładu jazdy linii A29 i A30

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności