Dalsze cięcia kursów w komunikacji miejskiej

W piątek, 2 września, na stronie internetowej Zarządu Dróg i Komunikacji pojawił się nowy rozkład jazdy dla linii nr 0, 1, 2, 3, 11, 12 oraz 30. Według zapowiedzi Urzędu Miasta na pozostałych liniach, tj.: 33, 34, 41, 44, 46 oraz 48, nie będzie wprowadzanych zmian w rozkładach jazdy.

Linia nr 0

W dni robocze autobusy będą wykonywać 4 kursów mniej, w soboty – 4, a w dni świąteczne – 5. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Linia nr 1

W dni robocze autobusy będą wykonywać 2 kursów mniej, w soboty – 3, a w dni świąteczne – 6. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Linia nr 2

W rozkładzie jazdy linii nr 2 nastąpią korekty godzin objazdów. Liczba kursów pozostaje bez zmian.

Linia nr 3

W dni robocze autobusy będą wykonywać 5 kursów mniej, w soboty – 7, a w dni świąteczne – 6. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Linia nr 11

W dni robocze autobusy będą wykonywać 4 kursów mniej, w soboty oraz w dni świąteczne po 5 kursów mniej. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Linia nr 12

W dni robocze oraz w soboty autobusy będą wykonywać po jednym kursie mniej. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Linia nr 30

W dni robocze autobusy będą wykonywać 10 kursów mniej, w soboty – 5, a w dni świąteczne – 4. W związku ze zmianami nastąpią korekty części odjazdów.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie rozklad.komunikacja.tarnow.pl. Aby sprawdzić zmiany w prawym górnym rogu strony należy wybrać oraz datę zmiany rozkładu jazdy.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności