Jutro rozpocznie się remont ul. Nowy Świat

W piątek, 10 września 2021 rozpocznie się remont ul. Nowy Świat. Modernizacja została podzielona na 2 etapy. Pierwszy etap obejmuje odcinek od ul. Słowackiego do al. Solidarności, drugi – od al. Solidarności do ul. Krakowskiej.

I etap – utrudnienia

Na czas trwania robót drogowych odcinek zostanie wyłączony z ruchu. W związku z tym zostaną wyznaczone objazdy. W kierunku zachodnim do al. Solidarności ulicami Słowackiego i Klikowską zaś w kierunku wschodnim ulicami Słowackiego, ks. Sitki, Goldhammera i Mickiewicza.

Remont potrwa około 1 miesiąca, później wykonawca rozpocznie II etap. W czasie trwania drugiego etapu ul. Nowy Świat nie zostanie wyłączona z ruchu – ruch będzie odbywał się jedną połową ulicy.

Na remont ulicy miasto otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Przetarg na przeprowadzenie remontu wygrała firma PDM Dębica. Inwestycja ma kosztować ponad 2,2 miliona złotych. Zakończenie prac planowane jest na koniec lutego przyszłego roku.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności