Kolejny etap prac na ul. Braci Saków – zmiana organizacji ruchu

Od 3 lipca 2023 r. do odwołania nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Braci Saków.
Zmieniona organizacja ruchu na ul. Braci Saków
Zmieniona organizacja ruchu na ul. Braci Saków

Od 3 lipca 2023 r. do odwołania nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Braci Saków. Na odcinku od ul. Gumniskiej do ul. Okrężnej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ruch będzie obowiązywał w kierunku ul. Okrężnej/Skrzyszowa.

W kierunku przeciwnym zostanie wyznaczony objazd. Dla pojazdów do 3.5 tony objazd zostanie wyznaczony ulicami: Lwowska – Starodąbrowska – Mostowa – Gumniska – Braci Saków. Pojazdy o masie powyżej 3.5 będą kierowane na obwodnicę miasta. Dojazd do ul. Braci Saków od strony ul. Krakowskiej następnie ul. Narutowicza – Konarskiego – Gumniska. Wynika to ograniczonej dopuszczalnej wysokości pojazdu pod wiaduktem na ul. Tuchowskiej.

Kierowcy jadą od Skrzyszowa muszą korzystać z obiadu przez ul. Lwowską. Dojazd do ul. Lwowskiej przez ul. Przekątną. Pierwszeństwo w ruchu będą miały pojazdy jadące od ul. Gumniskiej. Pojazdy dojeżdżające do miasta od Skrzyszowa, będą musiały zatrzymać się na znaku STOP.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności