Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego

W piątek 12 maja 2023 przypada Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego. Jest to okazja do uhonorowania pracy tych, którzy codziennie podróżują po drogach, aby dostarczyć nam potrzebne towary, przewieźć nas z punktu A do punktu B, czy też zapewnić bezpieczny transport.
Autobusy Solaris Urbino 12
Autobusy Solaris Urbino 12

W piątek 12 maja 2023 przypada Międzynarodowy Dzień Kierowcy Zawodowego. Jest to okazja do uhonorowania pracy tych, którzy codziennie podróżują po drogach, aby dostarczyć nam potrzebne towary, przewieźć nas z punktu A do punktu B, czy też zapewnić bezpieczny transport. Ideą tego dnia jest zwrócenie uwagi na trudności, z jakimi borykają się kierowcy zawodowi oraz na potrzebę podniesienia standardów ich pracy.

Drodzy kierowcy zawodowi, z okazji Waszego święta życzymy Wam bezpiecznych i udanych podróży, niezawodnych pojazdów oraz zawsze dobrych warunków na drodze. Dziękujemy za Waszą codzienną pracę i trud, który wkładacie w zapewnienie transportu dla nas wszystkich.
Szczęśliwego Dnia Kierowcy Zawodowego!

Jesteście niezwykle ważnymi ludźmi w naszym społeczeństwie, którzy codziennie podejmują się trudnej i wymagającej pracy. Wasza wytrwałość, cierpliwość oraz umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na drodze są nieocenione.

W dniu Kierowcy Zawodowego warto zwrócić uwagę na potrzebę podniesienia standardów pracy w Waszej branży. Wasza praca często wiąże się z trudnymi warunkami, długimi godzinami pracy oraz niską pensją. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się wprowadzić zmiany, które pozwolą na poprawę Waszych warunków pracy i podniesienie standardów bezpieczeństwa na drodze.

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za Waszą pracę i życzymy wszystkim kierowcom zawodowym abyście mieli dużo siły i energii do wykonywania swojej trudnej i nieocenionej pracy.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień bez Samochodu 2023

Europejski Tydzień Mobilności 2023

Odpłatne przejazdy autobusami ALD od poniedziałku 11 września

Zmiana rozkładu jazdy pociągów od 3 września

Zmiana rozkładu jazdy komunikacji miejskiej od 4 września 2023

Zwrot pieniędzy za bilety miesięczny GKP

Dzień bez Samochodu 2023

Europejski Tydzień Mobilności 2023

Odpłatne przejazdy autobusami ALD od poniedziałku 11 września

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności