Tymczasowa zmiana trasy linii nr 34

Od poniedziałku 21 lutego 2022 r. autobusy linii nr 34 w kierunku Os. Nauczycielskiego będą kursowały zmienioną trasą. Ma to związek z tymczasową zmianą lokalizacji przystanku Lwowska – Cmentarz. Utrudnienia potrwają do czasu przebudowy odcinka ul. Lwowskiej od Szpitala Św. Łukasza do zjazdu na obwodnicę.

Trasa objazdu

Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną (obok MPK) autobusy będą skręcały w lewo. Następnie drogą dojazdową obok parkingu Park&Ride będą jechać w kierunku Szpitala Św. Łukasza. Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną obok szpitala autobusy będą skręcać w lewo w kierunku Os. Nauczycielskiego.

Przystanek Lwowska 13 – Cmentarz będzie tymczasowo zlokalizowany przy drodze dojazdowej obok parkingu P&R na wysokości pierwszego bloku od strony szpitala.

Schemat objazdu

Zmiana rozkładu jazdy

Od 1 marca 2022 r. zaplanowana jest zmiana rozkładu jazdy linii nr 34. Korekta uwzględnia zmienioną trasę oraz tymczasową lokalizację przystanku Lwowska – Cmentarz.

_______________

Historia zmian

  • 22.02.2022 – aktualizacja lokalizacji przystanku
  • 24.02.2022 – informacja o zmianie rozkładu jazdy

Najnowsze wpisy

Autobusem MLD do Ryglic

Bilet za złotówkę, na ferie

Zmiana rozkładu jazdy MLD

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności