Wakacyjny rozkład jazdy MPK i GKP

Podobnie jak w latach ubiegłych w okresie wakacji autobusy będą kursowały rzadziej.

Komunikacja miejska

Od soboty, 25 czerwca, autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg. wakacyjnego rozkładu jazdy. Na liniach nr 1, 14, 24, 30, 34 oraz 46 nie będą wykonywane kursy oznaczone literą „W – nie kursuje w okresie wakacji”. Nie będzie kursować linia nocna N. Zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 9. W dni robocze zostanie zmniejszona liczba kursów, a w całym rozkładzie jazdy nastąpią korekty części godzin odjazdów.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie rozklad.komunikacja.tarnow.pl. Aby sprawdzić zmiany w prawym górnym rogu strony należy wybrać oraz datę zmiany rozkładu jazdy.

Gminna Komunikacja Publiczna

Od poniedziałku, 27 czerwca, autobusy GKP nie będą obsługiwały kursów oznaczonych literą „S – kurs wykonywany w dni nauki szkolnej”. Takie oznaczanie występuje w rozkładach jazdy linii nr T08, T10, T24 oraz T25.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie gkp.tarnow.pl/rozklad-jazdy. Po prawej stronie nazwy przystanku należy wybrać wersję dla daty zmiany rozkładu jazdy.

Od soboty, 25 czerwca 2022, Punkt Obsługi Klienta GKP w soboty będzie nieczynny. Ponowne funkcjonowanie POK w soboty zostanie wznowione od 27 sierpnia. W pozostałe dni punkt będzie czynny bez zmian.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności