Zmiana rozkładów jazdy linii GKP od poniedziałku 11 października

Od poniedziałku 11 października 2021 zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr LG06, T08, T10, T13, T22, T24, T25, T27, T29 oraz T39.

Linia nr LG06

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. W dni robocze kurs o godz. 21:40 z przystanku Krakowska Planty zostanie wydłużony do przystanku Łukowa Centrum. W soboty i dni świąteczne zostanie zlikwidowany kurs o godz. 6:20 z przystanku Krakowska Planty, a kurs o godz. 7:30 zostanie przyspieszony na godz. 7:10 oraz będzie wykonywany do Łukowej przez Kobierzyn bez przejazdu przez Kolonię Pawęzowską.

Linia nr T08

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. Autobusy ww. linii nie będą obsługiwały przystanku Kochanowskiego Chyszowska. W dni robocze kurs o godz. 6:00 z przystanku Krakowska Planty zostanie wydłużony do przystanku Łękawka Kościół.

Linia nr T10

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. W dniu robocze będzie  wykonywany dodatkowy kurs o godz. 6:15 z przystanku Krakowska Planty do przystanku Wola Rzędzińska Kościół. Powrót o godz. 6:45.

Linie nr T13, T22 oraz T29

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów.

Linia nr T24

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. Autobusy ww. linii nie będą obsługiwały przystanku Kochanowskiego Chyszowska. W dni robocze będzie wykonywane 3 kursy mniej, a kurs o godz. 16:10 z przystanku Mościce Plac będzie wykonywany z przejazdem ulicami Czarna Droga i Sienkiewicza.

Linie nr T25 oraz T27

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. Autobusy ww. linii nie będą obsługiwały przystanku Kochanowskiego Chyszowska.

Linia nr T39

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty odjazdów. Autobusy ww. linii nie będą obsługiwały przystanku Kochanowskiego Chyszowska.
Kurs o godz. 16:35 będzie wykonywany z przejazdem obok Hotelu Dunajec, a kurs o godz. 17:25 z przejazdem obok szkoły w Zbylitowskiej Górze.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie gkp.tarnow.pl/rozklad-jazdy. Po prawej stronie nazwy przystanku należy wybrać wersję dla daty zmiany rozkładu jazdy.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności