Zmiana rozkładu jazdy linii nr 1, 3, 14 oraz 30 od 13 grudnia 2021 r.

Od poniedziałku 13 grudnia nastąpi zmiana rozkładu jazdy linii nr 1, 3, 14 i 30. Na trasach linii nr 1, 14 oraz 30 znajdzie się nowy przystanek, zaś w rozkładach wszystkich ww. linii zostaną wprowadzone korekty odjazdów.

Linia nr 1

Na trasie linii nr 1 w kierunku Mościc zostanie uwzględniony nowy przystanek autobusowy Mościckiego – Rolnicza*. Na wnioski pasażerów w soboty oraz dni świąteczne kurs o godz. 7:15 wykonywany z przystanku Jana Pawła II – Os. Westerplatte zostanie przyspieszony na godz. 7:05.

Linia nr 3

Na wnioski pasażerów w dni robocze kurs o godz. 7:05 wykonywany z przystanku Klikowska – Konna 16 zostanie przyspieszony na godz. 6:55. W części kursów w dni robocze i soboty zostaną wprowadzone 3-5 minutowe korekty odjazdów.

Linia nr 14

Na trasie linii nr 14 w kierunku Mościc zostanie uwzględniony nowy przystanek autobusowy Mościckiego – Rolnicza*.

Linia nr 30

Na trasie linii nr 30 w kierunku Mościc zostanie uwzględniony nowy przystanek autobusowy Mościckiego – Rolnicza*. Na wnioski pasażerów we wszystkie dni tygodnia kurs o godz. 22:04 wykonywany z przystanku Jasna II – Pętla zostanie opóźniony na godz. 22:24. Również we wszystkie dni tygodnia, w niektórych kursach wykonywanych w kierunku pętli Jasna II po godz. 19:00 zostaną wprowadzone kilkuminutowe korekty odjazdów.

* – autobusy będą zatrzymywały się na przystanku po oddaniu go do użytku.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności