Bilety ulgowe ALD dostępne w aplikacji iMKA

W czwartek 23 listopada 2023 r. została udostępniona możliwość zakupu biletu ulgowego w aplikacji iMKA. Dzięki dodaniu tej funkcji, pasażerowie Autobusowych Linii Dowozowych mogą dokonać zakupu biletu ulgowego z 10% rabatem.
VDL Citea SLE120
VDL Citea SLE120

W czwartek 23 listopada 2023 r. została udostępniona możliwość zakupu biletu ulgowego w aplikacji iMKA. Dzięki dodaniu tej funkcji, pasażerowie Autobusowych Linii Dowozowych mogą dokonać zakupu biletu ulgowego z 10% rabatem. O tym jak dokonać zakupu biletu w aplikacji iMKA pisaliśmy TUTAJ.

Opracowane przez programistów rozwiązanie umożliwia zakup biletu ulgowego i automatyczne generowanie paragonu fiskalnego bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć, że w całym procesie, w systemie nie generuje się papierowy paragon fiskalny

Bilety jednorazowe

Aby wybrać ulgę, w wyszukanym połączeniu wybierz opcję „Dostępne bilety„. Na liście wielokrotnego wyboru pojawią się wszystkie dostępne ulgi dla biletów jednorazowych w ramach oferty Autobusowych Linii Dowozowych. Po wybraniu ulg zatwierdź wybór, a następnie, jeśli wszystko się zgadza, zatwierdź zakup.

Bilety miesięczne

Aby wybrać ulgę, w wyszukanym połączeniu wybierz opcję „Dostępne bilety„. Na liście jednokrotnego wyboru pojawią się wszystkie dostępne ulgi dla biletów miesięcznych w ramach oferty Autobusowych Linii Dowozowych. Po wybraniu ulg zatwierdź wybór, a następnie, jeśli wszystko się zgadza, zatwierdź zakup.

Zapisywanie domyślnych ulg

Aby za każdym razem system automatycznie wybierał ulgę, z której chcesz korzystać, przejdź do ustawień profilu. W sekcji ustawienia profilu wybierz „Pasażerowie„, a następnie profil pasażera. Na liście odszukaj pozycję „Autobusowe Linie Dowozowe (KMŁ)„. Z rozwijanej listy wybierz wszystkie ulgi jakie chcesz ustawić dla wybranego pasażera, dla biletów jednorazowych i biletów miesięcznych. Następnie wybierz „Zapisz” na liście oraz „Zapisz zmiany” przed wyjściem z edycji pasażera.

Najnowsze wpisy

Zmiana trasy linii nr 12

MPK na elektrycznych zakupach

Zmiana rozkładu jazdy linii A29 i A30

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności