Dłuższy bezpłatny przejazd rowerem miejskim

We wtorek 18 lipca weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Tarnowie w sprawie opłat za korzystanie z rowerów w ramach systemu Tarnowski Rower Miejski w Tarnowie.

We wtorek 18 lipca weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Tarnowie w sprawie opłat za korzystanie z rowerów w ramach systemu Tarnowski Rower Miejski w Tarnowie. Dzięki zmianie, od tego dnia został wydłużony czas bezpłatnego korzystania z Tarnowskiego Roweru Miejskiego.

Do tej pory użytkownicy posiadający Tarnowską Kartę Miejską premium mogli korzystać z 30 minut bezpłatnego przejazdu, a pozostali użytkownicy mieli do dyspozycji 20 minut darmowego przejazdu. Po zmianie czas został wydłużony dwukrotnie. Cykliści z TKM premium mogą jeździć za darmo przez jedną godzinę (60 minut), a pozostali przez 40 minut.

Wysokość opłat za pozostały czas użytkowania nie uległ zmianie. Użytkownicy z kartą miejską premium za drugą godzinę wypożyczenia zapłacą 2 złote, za trzecią – 3 złote, a za czwartą i każdą następną godzinę – 4 złote za godzinę. Użytkownicy bez karty miejskiej premium za przejazd od 40 do 60 minuty zapłacą złotówkę, za drugą godzinę – 3 złote, za trzecią – 4 zł, a za czwartą i każdą następną – 6 złotych za godzinę.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień bez Samochodu 2023

Europejski Tydzień Mobilności 2023

Odpłatne przejazdy autobusami ALD od poniedziałku 11 września

Zmiana rozkładu jazdy pociągów od 3 września

Zmiana rozkładu jazdy komunikacji miejskiej od 4 września 2023

Zwrot pieniędzy za bilety miesięczny GKP

Dzień bez Samochodu 2023

Europejski Tydzień Mobilności 2023

Odpłatne przejazdy autobusami ALD od poniedziałku 11 września

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności