Dodatkowe kursy linii nr 9

Od niedzieli 1 października zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy linii nr 9.
Autobus MAN Lion's City A37
Autobus MAN Lion's City A37

Od niedzieli 1 października zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy linii nr 9. W nowym rozkładzie jazdy pojawią się nowe, dodatkowe kursy oznaczone literą „S – kursuje TYLKO w dni nauki szkolnej”, czyli zgodnie z kalendarzem roku szkolnego. W dni wolne od nauki autobusy nie będą kursować. Będzie to np. okres ferii albo przerwa świąteczna.

Nowy rozkład jazdy zakłada wykonanie dwóch dodatkowych par kursów. Po jednym rano i popołudniu. Kursy w kierunku Mościc, z przystanku Szpital Św. Łukasza, będą wykonywane o godz. 7:08 i 13:58. W kierunku powrotnym autobusy będą odjeżdżać z pętli Mościce Plac o godz. 8:05 i 14:47. Ponadto w części kursów zostaną wprowadzone kilkuminutowe korekty odjazdów.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie rozklad.komunikacja.tarnow.pl. Aby sprawdzić zmiany w prawym górnym rogu strony należy wybrać oraz datę zmiany rozkładu jazdy.

Najnowsze wpisy

Wakacyjny rozkład jazdy MPK od soboty 22 czerwca

Korekta rozkładu jazdy linii A22

Zmiana rozkładu jazdy pociągów. Od 9 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności