Od poniedziałku rusza remont ul. Kwiatkowskiego

W poniedziałek 31 lipca rozpocznie się remont ul. Kwiatkowskiego na odcinku od pętli autobusowej do ronda na ul. Chemicznej.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 31 lipca rozpocznie się remont ul. Kwiatkowskiego na odcinku od pętli autobusowej do ronda na ul. Chemicznej. W związku z pracami na tym odcinku zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Przejazd będzie możliwy w kierunku Ostrowa.

Dla pojazdów jadących w kierunku przeciwnym zostanie wyznaczony objazd ul. Chemiczną i Czerwonych Klonów. Przypominamy, że w związku z remontem ul. Czerwonych Klonów wlot ul. Zbylitowskiej jest zamknięty. O wcześniejszych zmianach organizacji ruchu w Mościcach pisaliśmy TUTAJ.

Dla zachowania płynności ruchu, wprowadzone będzie oznakowanie, które nada pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ulic Chemiczna – Czerwonych Klonów pojazdom jadącym od ulicy Chemicznej. Natomiast jadący od ul. Czerwonej będą musieli ustąpić pierwszeństwa przejazdu.

Prace drogowe zostaną rozpoczęte pomiędzy godz. 7:00 a 8:00. Utrudnienia potrwają do końca września.

Najnowsze wpisy

Zmiana trasy linii nr 12

MPK na elektrycznych zakupach

Zmiana rozkładu jazdy linii A29 i A30

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności