Zmiana trasy linii nr 12

Od soboty 13 lipca 2024 r. zmianie ulegnie trasa linii nr 12. Autobusy będą rozpoczynać kursowanie od przystanku Al. Jana Pawła II - Os. Westerplatte.
Autobus Solaris Urbino 8.6
Autobus Solaris Urbino 8.6

Od soboty 13 lipca 2024 r. zmianie ulegnie trasa linii nr 12. Autobusy będą rozpoczynać kursowanie od przystanku Al. Jana Pawła II – Os. Westerplatte.

W kursach wykonywanych z/do Mościc autobusy będą rozpoczynały/kończyły kursy na przystanku Al. Jana Pawła II – Os. Westerplatte, a nie jak dotychczas na przystanku Ablewicza – Kościół. Nie oznacza to zakończenia kursowania autobusów przez ul. Ablewicza. Na trasie będzie dokonywany zakładowy wjazd autobusów na ul. Ablewicza.

W rozkładzie jazdy zostaną wprowadzone korekty godzin odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków. Dodatkowo pierwszy kurs w dni świąteczne zostanie opóźniony o 10 minut.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie rozklad.komunikacja.tarnow.pl. Aby sprawdzić zmiany w prawym górnym rogu strony należy wybrać oraz datę zmiany rozkładu jazdy.

Najnowsze wpisy

MPK na elektrycznych zakupach

Zmiana rozkładu jazdy linii A29 i A30

Skrócona trasa linii nr 30 w niedzielę 23 czerwca

error: Content is protected !!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka prywatności